Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 м.Ковеля

Випускний бал у ДНЗ№11

31 трав. 2018
Довго очікувальний день – випускний у дитячому садку

Довго очікувальний день – випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя. Свято готували діти, вихователі, музичні керівники садочку. Педагоги подбали про яскравість дитячих вражень. Хоч випускний і сповнює серця батьків гордощами за своїх дітей, головні на цьому святі все ж вони - майбутні школярі. Цього року йдуть до школи з дитсадка 94 дитини.У музичній залі зібралися батьки, бабусі, дідусі, рідні та гості. Випускники виконували пісні та таночки, грали в ігри, читали вірші вдячності працівникам ДНЗ. В кінці свята з напутнім словом до випускників звернулась завідувач ДНЗ Шевчик Надія Василівна, яка вручила випускникам дипломи, а батькам, які впродовж багатьох років брали активну участь у житті закладу -  грамоти.