ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ (ЯСЛА-САДОК) №11 (ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ) М.КОВЕЛЯ

   

Участь у фестивалі "Танцююче місто"

1 черв. 2018
У перший літній день у Ковелі пройшов ХІІ фестиваль «Танцююче місто».

         У перший літній день у Ковелі пройшов ХІІ фестиваль «Танцююче місто». Мистецьке дійство відбулось з ініціативи відділу культури виконавчого комітету міської ради та за підтримки спонсорів
       Концерт у Палаці культури ім. Тараса Шевченка, що тривав понад три години, ще раз засвідчив, що Ковель – це місто талантів.
У дванадцятому фестивалі взяли участь понад 20 колективів, які презентували 50 номерів.  Серед них і вихованці ДНЗ№11. Діти впродовж року готувалися до фестивалю. Педагогами (Олена Бондаренко) продумувався і відшліфовувався репертуар, для нового танцю,кастелюнкою (Тетяна Карпук) шились костюми.
      Концертна програма не залишила нікого байдужим –ні глядачів в залі, ні учасників цього феєричного дійства.
      Під завісу зі сцени прозвучало чимало компліментів на адресу героїв свята – талановитих і обдарованих ковельчан. Ця сцена поєднує маленьких виконавців та дорослі ансамблі. Приїжджають гості з інших міст. У даному фестивалі немає переможців і переможених. Перемагають всі! А головний приз - гарний настрій та позитивні емоції. Та все ж без відзнак колективи не залишились. Кожен отримав диплом учасника та подарунок. А наймолодші – дошкільнята – ще і похід в розважальний центр. Такий приємний сюрприз їм підготував благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині». Усі, хто прийшли на свято танцю, отримали заряд позитивної енергії і хорошого настрою. Свою вдячність артистам глядачі висловлювали гучними аплодисментами.