Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 м.Ковеля

   


We welcome you to our site!
News
Dec 4, 2018
Огляд-конкурс медичних кабінетів
29 листопада в нашому Дошкільному навчальному закладі пройшов огляд-конкурс медичних кабінетів, згідно наказу Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради. Метою конкурсу було вивчення, узгальнення та росповсюдження кращого досвіду роботи, активізації діяльності медичних прцівників ДНЗ щодо вдосконалення матеріально-технічної бази і забезпечення надання медичної допомоги вихованцям, організація санітарно-просвітницької роботи серед батьків та працівників. Журі конкурсу оцінювали медичні кабінети за такими критеріями як: естетичний вигляд кабінету, матеріально-технічне забеспечення, створення умов для збереження життя і здоров'я дітей та працівників, наявність нормативої бази, наявність інформативного забезпечення. Загалом конкурс пройшов успішно. Медичний кабінет в ДНЗ№11 осначений та забезпечений всіма необхідними матеріалами та препаратами. Створені всі необхідні умови для збереження здоров'я дошкільників.
Dec 3, 2018
Медичне обслуговування в ДНЗ
У ДНЗ №11 створенні відповідні умови для проведення медико-профілактичних, оздоровчих заходів, для забезпечення розвитку, виховання і навчання дитини. Надається базовий етап фізичного, психологічного та соціального становлення особистості дитини. У дошкільному закладі є медичний кабінет, кабінет фізіотерапії для проведення медико-профілактичних заходів. Забезпечується різнобічний розвиток дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, психічних та фізичних особливостей. Медико-профілактичні заходи здійснює безпосередньо старша медична сестра Баранова Олена Степанівна. Надається невідкладна медична допомога дітям у разі гострого захворювання або травми.
Dec 3, 2018
Сенсорна кімната
Нещодавно в нашому закладі розпочала функціонувати сенсорна кімната. Вона допомагає в стимулюванні сенсорної чутливості та рухової активності, розвитку зорово-моторной координації дітей, розвиває загальну і дрібну моторику, покращує координацію рухів.Створює позитивний емоційний фон і допомагає подолати порушення в емоційно-вольовій сфері; (зменшує тривожний стан, знижує агресію, навчає саморегуляції; знімає м'язову і психоемоційну напругу)Також підвищує психічну активність за рахунок стимулювання позитивних емоційних реакцій; розвиває тактильні, зорові відчуття, тренує пам'ять, увагу, інтелект. Розширює кругозір і просторові уявлення, розвиває уяву і творчі здібності дітей.
Dec 3, 2018
Фізіотерапевтичний кабінет
В нашому закладі успішно функціонує фізіотерапевтичний кабінет. в наявності є такі апарати як УВЧ, ЕВТ, тубус-кварц, компресорний інгалятор та лампа "солюкс". Також згідно графіку два рази на рік дошкільнятам проводяться сеанси аромотерапії та фітолікування.
Jun 1, 2018
Участь у фестивалі "Танцююче місто"
У перший літній день у Ковелі пройшов ХІІ фестиваль «Танцююче місто».
May 31, 2018
Випускний бал у ДНЗ№11
Довго очікувальний день – випускний у дитячому садкуМіністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія