Загально садові батьківські збори«Хай у серці кожної дитини живе любов до України».

З метою виховання глибоких патріотичних по¬чуттів та формування активної громадянської позиції дітей щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)№11 відбулися загально садові батьківські збори під назвою «Хай у серці кожної дитини живе любов до України».За традицією відкриття зборів почалося з гімну, після чого до учасників заходу звернулася завідувач Шевчик Надія Василівна, яка привітала батьківську громаду з Днем Збройних Сил України і наголосила, що сила та міць української держави - у єдності армії та народу. Святкового настрою в ході заходу додали виступи дітей старших та середніх груп, які через пісні та танці показали свою любов до України, краю де вони народилися і живуть, де жили діди і прадіди. В цей день не забули ведучі і про мужніх захисників кордону України на сході, завдяки яким, ми можемо спокійно відзначати свята, ходити на роботу, проводжати та зустрічати з садка дітей. Гості переглянули презентацію малюнків які вихованці разом з батьками малювали для передати воїнам АТО під час якої звучала пісня «Війни не буде» у виконанні вокальної група працівників дошкільного закладу «Калинонька».Під час концертної програми ДНЗ прийняв естафету проекту “З Батьківщиною в серці”, яку започаткували у Ковелі активісти ГО “Велика ідея”. Право вишити перші хрестики на крайці було надано голові садового батьківського комітету установи Троцюк С.Д., та головам батьківських комітетів тринадцятьох груп. Головною метою акції було об’єднати батьків за однією спільною роботоюДіти у свої віршах говорили про те, що всі ми – український народ, який складається з однієї родини, дружньої і працьовитої на благо нашої України. Схвальними оплесками присутні зустріли пісню «Деревце роду» у виконанні гуртківців «Домісольки». Батьки мали змогу переглянути презентацію «Я пишаюсь Україною» (сімейні подорожі Україною) з фотоархівів родин вихованців. Завдяки чому присутні побачили, що український народ вміє не тільки працювати на благо нашої країни, а ще й гарно відпочивати. Повеселили публіку маленькі козачата, піснею «Я веселий козак». На закінчення дійства діти урочисто внесли коровай, та разом з батьками взяли участь у флеш-мобі «Голуб миру».
Создан 28.12.17
Альбом детсада