Медичне обслуговування дітей в ДНЗ

У ДНЗ №11 створенні відповідні умови для проведення медико-профілактичних, оздоровчих заходів, для забезпечення розвитку, виховання і навчання дитини. Надається базовий етап фізичного, психологічного та соціального становлення особистості дитини. У дошкільному закладі є медичний кабінет, кабінет фізіотерапії для проведення медико-профілактичних заходів. Забезпечується різнобічний розвиток дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, психічних та фізичних особливостей. Медико-профілактичні заходи здійснює безпосередньо старша медична сестра Баранова Олена Степанівна. Надається невідкладна медична допомога дітям у разі гострого захворювання або травми.
Создан 03.12.18
Альбом детсада