Основна інформація

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ПИТУ (ЯСЛА-САДОК) №11 (ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ) М.КОВЕЛЯ

Завідувач дошкільного закладуШевчик Надія Василівна

Засупник завідувача з господарстваХмелюк Людмила

Вихователь-методист дошкільного закладуРуднюк Людмила Володимиівна

Сестри медичні старші  дошкільного закладуБаранова Олена Степанівна, Свіржевська Тетяна Миколаївна

Сестра медична з дієтичного харчування дітей дошкільного закладу:  Біронт Мирослава Валеріївна

Музичні керівники дошкільного закладуСмірнова Олена Володимирівна,  Бондар Софія Сергіївна, Завадська Оксана Веніамінівна, Матушяр Ірина.

Інструктор з фізкультури дошкільного закладу: Бондаренко Олена Миколаївна

Практичний психолог дошкільного закладу : Денисюк Вікторія Федорівна

Керівник гуртка образотворчого мистецтва дошкільного закладу : Тимошук Людмила Феодосіївна

Керівник гуртка англійської мови дошкільного закладу : Сукач Тетяна Сергіївна

РЕЖИМ РОБОТИ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем

протятом 10,5 годин з 7.30 до 18.00

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 02 червня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання дітей.

КІЛЬКІСТЬ ГРУП — 13

І молодша група №13  Вихователі : Гришкевич Ганна Володимирівна, Кравчик Наталія Олегівна

І молодша група №12 Вихователі: Базюк Вікторія Вікторівна, Ткачук Софія Володимирівна

ІІ молодша група №11 Вихователі:  Моніч Ольга Івнівна, Букач Анна Андрївна

Вихователі: Шевчик Наталія Юріївна, Лапчук Марія Павлівна

У 2017-2018 навчальному році ДНЗ №11 відвідує  293 дітини

Режим дня дошкільника

Чимало батьків нехтують режимом дня своєї дитини. У них завжди напоготові стандартна відповідь: «Так режим є в дитячому садку, а вдома він навіщо?»

Режим дня — це, по суті, чіткий розподіл роботи за часом доби. Існують певні норми, які необхідні, щоб людина встигала відпочити або продуктивно попрацювати. Як і будь-який механізм, людський організм потребує розподілeного навантаження і своєчасному відпочинку. Якщо баланс відпочинку та навантаження порушується, то фізичний стан організму дає збої.                                Отже, правильний режим дня - запорука здоров’я людини.

Яку ж роль у розвитку дитини відіграє режим дня та чи справді так важливо його дотримуватися?

Для дітей раннього та дошкільного віку режим — основа виховання. У перші три роки життя працездатність нервової системи часто змінюється, а тому діти перебувають у постійному фізіологіч­ному стресі. Сюди слід додати ще й ріст скелету, розвиток внутрішніх органів і головного мозку, насичене бурхливе емоційне життя й вікові кризи. Можна лише дивуватися, як дітям вдається з усім цим впоратися. Саме правильний режим і запобігає перевтомі, зміцнює здоров'я, допомагає витримати колосальні навантаження.

Що таке правильний режим дня?

Правильний режим дня — це раціональне чергування різних ви­дів діяльності й відпочинку.

Якщо дитина недосипає, мало гуляє на свіжому повітрі, її працездатність знижується, вона швидко втомлюється.

Режим дня — не найскладніше, чого можна навчити дитину. Для цього потрібна лише любов батьків і їхнє усвідомлення своєї відповідальності. Дотримання батьками режиму дня привчає дитину до організованості, полегшує життя як їй самій, так і батькам .

Правильний режим  - це ще й профілактика багатьох захворювань, зокрема й невротичних.

Правила режиму дня для дитини.

Лягати спати і прокидатися краще в один і той же час, щоб виробити «внутрішній годинник» у малюка, тоді він буде автоматично хотіти спати і прокидатися в один і той же час. Дитина сама підкаже вам, коли йому час спати або вставати, не варто його насильно підлаштовувати під свій графік.

У першій половині дня — час підвищеної активності мозку, тому всі навчальні заходи краще проводити саме в цей час.

Навантаження, розумові і фізичні, також потрібно чергувати між собою .

Режим харчування так само не менш важливий, ніж інші складові дня дитини. Дитина їсть менше дорослого, але частіше. Тому між прийомами їжі не повинно проходити більше 4 годин. Привчіть дитини снідати вранці, і проблем з годуванням не буде.

Отже, як Ви зрозуміли,  режим дня потрібен не тільки для зручності батьків, але і, в першу чергу, для здоров’я самого малюка.