Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 м.Ковеля

Новини

4 квітня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти №11 м. Ковеля було проведено міське методичне об’єднання вихователів на тему «Оптимізація освітнього процесу за допомогою навчально – розвивальних конструкторів LEGO». Так як наш заклад є учасником проекту « Сприяння освіті» LEGO FOUNDATION, тож цьогорічним проблемним питанням є «Інтеграція LEGO- технології в освітній процес».
Як відомо, провідною діяльністю дошкільника є гра. Конструктор LEGO є справжньою універсальною іграшкою, що забезпечує найширші потреби, спонукає до мислення, фантазування, дає дитині змогу творити.
Учасники семінару мали змогу переглянути міні – заняття «Незвичайна подорож», яке проходило в нещодавно створеній сенсорній кімнаті, де діти середньої групи з задоволенням виконували завдання фіксика Сімки як на бізібордах, так і з конструктором LEGO DYPLO.
Не менш цікаво пройшло заняття і з логіко – математичного розвитку «Врятуємо Леголандію. Дошкільнята були в захваті від приходу жителя Лего ландії кролика Бінга і з радістю відгукнулись на його прохання відбудувати його країну. Вихованці показали вміння і навички в роботі з конструктором LEGO, набуті протягом навчального року.
Запрошені педагоги взяли активну участь у LEGO – практикумі «Шість цеглинок у системі роботи з дошкільниками» та майстер – класі «Розвивальні ігри, вправи з логіко – математичного розвитку з конструктором LEGO». Дорослі ніби перенеслись у світ дитинства і з легкістю обігрували завдання індивідуально, в парах, міні – групах, командах.
Вихователі ознайомились з виставкою напрацювань, оглянули LEGO – куточки, створені у кожній групі закладу та відвідали LEGO – кімнату.
Конструктивна творча діяльність – це ідеальна форма роботи з дітьми дошкільного віку, яка дозволяє педагогові поєднувати навчання, виховання та розвиток дітей у режимі гри.