Новини

11 грудня 2019 року згідно з річним планом ВІППО на базі ЗДО №11 м.Ковеля відбувся тренінг для методистів та вихователів волинських закладів дошкільної освіти, які є учасниками міжнародного проєкту  «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation.

Захід відбувся за участі тренера освітнього проєкту the LEGO Foundation Олени Шуляк та регіонального координатора проєкту Березіної О.М.

Учасники тренінгу працювали з наборами LEGO DUPLO та SYSTEM, експериментували, творили, імпровізували, вирішували проблемні завдання, працювали в командах.

Також було представлено досвід роботи використання LEGO  - технології  закладами учасниками. Діяльність з LEGO конструктором – це ідеальна форма роботи з дітьми дошкільного віку, яка дозволяє педагогові поєднувати навчання, виховання, розвиток дітей в режимі гри.

Напередодні новорічних свят гостей привітав дід Мороз. Зустріч закінчилась веселим хороводом та приємними подарунками.

В рамках тижня англійської мови 31 жовтня в ЗДО №11 М.Ковеля було проведено інтегроване заняття "В гостях у містера Гарбуза". Старші дошкільники під час цікавих ігор закріпили назви кольорів, чисел (англійською мовою), грали твістер, конструювали з LEGO цеглинок .